שלום וברוכים הבאים לאתר. אתר זה הוא האתר הגדול ביותר ברשת העוסק במעגלי התבואה.

באתר זה תוכלו להיעזר במאגרי מידע מקצועיים על מעגלי התבואה באנגליה ומחוצה לה. כל התמונות

שתראו באתר זה הן תמונות אותנטיות של מעגלים שנוצרו בשדות דגן שונים מסביב העולם באופן בלתי ידוע.

 חוואים החיים באזור מעגלי התבואה באנגליה מספרים על מעגלים פשוטים המופיעים בשדותיהם מזה דורות רבים. אך התקשורת באנגליה החלה לדווח לראשונה אודות מעגלים אלו רק בתחילת שנות ה 80.

1990 הייתה השנה שבה פרצה תופעת מעגלי התבואה לתודעת הציבור. בד בבד, החלו התבניות הפשוטות שנוצרו בשדות החיטה עד לאותו הזמן להתפתח לתבניות גדולות, מתוחכמות ומפורטות יותר מבחינה גיאומטרית. תופעת מעגלי התבואה הינה תופעה כלל עולמית וכמות הדיווחים החדשים על הופעת מעגלים במדינות נוספות עולה מידי שנה. אם זאת, הריכוז הגדול ביותר של מעגלים אלו נמצא בדרום אנגליה, בעיקר סביב אתרים עתיקים כמו הסטונאייג' (Stonehenge), אייוובורי (Avebury) וגבעת סילבורי (Silbury Hill) שהיא הגבעה אשר נבנתה ע"י האדם הגדולה ביותר באירופה.

 למרות התיאוריות הרבות בנוגע להיווצרותם של מעגלי התבואה, אף אחת מהן לא הצליחה לספק הסבר מדויק על דרך היווצרותם. אבל ייתכן שהעדות המשכנעת ביותר, הגיעה דרך צילומי וידאו בהם נראים כדורי אור בהירים ולבנים בתוך ומחוץ למעגלי התבואה. בקטעי הוידאו שחלקם  צולמו באור יום מלא, נראה כי כדורי האור פועלים בתבונה ולמען מטרה מסוימת. האם יש בכך רמז על הקשר שבין כדורי אור לצורתם של מעגלי התבואה?

 דוגמאות צמחיה רבות נלקחו ממעגלי התבואה לשם ביצוע אנליזה מדעית במעבדה. האנליזה אשר נעשתה ע"י הביו פיזקאי האמריקאי, ד"ר וויליאם לונגוד (Dr William Levengood) מסבירה כי ייתכן שאנרגיה הדומה לאנרגיית המיקרוגל משפיעה על יצירתם של המעגלים. יותר ויותר חוקרי מעגלי התבואה מאותגרים להשתמש בדרכים יצירתיות וחדשניות יותר כחלק מתהליך החקירה. חלק מהחוקרים בשטח משתמשים אפילו במדיטציות, ובאור וצלילים במאמץ לתקשר תבניות חדשות אל תוך המעגלים, מאחר שנראה כאילו קיימים יחסי גומלין בין התופעה למוח האנושי עצמו.

 תופעת מעגלי התבואה אמנם מבלבלת, אך היא כוח מניע המהווה השראה לאנשים בעולם כולו. וניתן לומר שהיא שינתה את חייהם של רבים מהמעורבים באמצעות התובנה כי אנו חיים בעולם שהוא ללא ספק מורכב ומיסתורי בהרבה מאשר אנו יכולים לדמיין.

 אתר זה מיועד להביא לכם (לעולם) את המידע העדכני והמקיף ביותר בזמן הווה. אנו מביאים דיווחים על כל אירוע חדש בשילוב תמונות מקצועיות באיכות גבוהה מטובי המומחים והצלמים.

 מעגלי התבואה מופיעים בבריטניה החל מחודש אפריל ועד סוף אוגוסט, לאורך עונה זו, נגיש לכם את המידע והתמונות המעודכנות ביותר. כמובן שלשם כך, אנו סומכים עליכם שתדווחו לנו בזמן אמת כדי שנוכל לשמור את מאגר המידע מדויק ומעודכן. אתם מוזמנים לשלוח לנו תמונות ואינפורמציה לכאן, לאתר.

 אנו מקווים שאתר זה יהווה חלון פתוח לתופעה מסתורית, מודרנית ומרתקת זו ולנקודת מפגש שיתופית לחסידי התופעה מסביב לגלובוס.

 

Thank you to Hadas D  for the Translation

 

SEE CROP CIRCLES


Return to the Crop Circle Connector

Mark Fussell & Stuart Dike

Hit Counter